Prijava na B2B portalPogledajte naš cenovnik veleprodajeCenovnik


Seme Promet DOO

Srpskih Vladara  1/C
12300 Petrovac na Mlavi
 

+ 381 12 7100 321 (tel/fax)

+ 381 12 320 220





 

    
    Prikaži veću mapu


Vlasnik/Osnivač:

Aleksandar Pikula - aleksandar@semepromet.rs
 

Direktor:

Radomir Urejkić - dekarade@semepromet.rs
 

Komercijala:

Komercijalisti: Dobrivoje Tomić - dobrivoje@semepromet.rs
                          Aleksandar Ilić - aca@semepromet.rs
                          Božidar Mitić - bozidar@semepromet.rs
                          Mirjana Tadić - mirjana@semepromet.rs

Menadžer maloprodaje: Tanja Ćeranić - tanja@semepromet.rs
 

Knjigovodstvo:

Šef računovodstva: Mirjana Miletić - knjigovodstvo@semepromet.rs

Menadžer inf. sistema: Marko Ostojić - it@semepromet.rs
 

Reklamacije:

Jovica Životić - 063/659-359 - reklamacije@semepromet.rs


Preuzimanje obrazaca: